Важлива інформація від виробника

Звертаємо Вашу увагу на те, що в якості загущувача ми використовуємо природний продукт, отриманий із рослинної сировини, тому в залежності від температури навколишнього середовища може змінюватись консистенція гелю: при підвищенні t – стає більш рідкою, при зниженні – більш густою. Але це не впливає на  якість та характеристику гелю!

Іноді в нашій продукції, що випускається в формі рідини (“Профі”, “Еліт”) може з’являтися осад. Це звичайне явище. Мінерал бішофіт-це кристали білого кольору MgCl2xMG(OH)2x6H2O. Під час виробництва водний розчин насичується солями магній-хлориду, які при перенасиченні можуть випадати в осад у вигляді кристалів прозорого або сіруватого кольору. При механічній дії (струшуванні) на розчин кристали розчиняються.

Що означають полоски різного кольору на шві туби? Зверніть увагу, на місці запаювання туби існує маркувальний знак “полоска”. Це – технологічна розмітка, що призначена лише для визначення точного місця запаювання і зрізу. Ніякого відношення до якості гелю та його вмісту вона не має!