Бішофіт Полтавський

з 2000 року
Про бішофітКаталог продукції

Згідно ранжування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», нашій компанії присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнені переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

Згідно ранжування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», нашій компанії присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнені переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

Ексклюзивне право на використання Патенту України на винахід № 115740 належить
ТОВ ЖАРДІН КОСМЕТІК, і вся серія засобів по догляду за ротовою порожниною BISHEFFECT виготовляється згідно запатентованої формули та охороняється Законом України “Про охорону прав на винаходи і корисні моделі”

Генетичний ключ
до здоров’я

Магній – найважливіший елемент, що регулює активність більш ніж 325 ферментів у вашому організмі. Дві третини мешканців у розвинутих країнах світу недоотримують навіть мінімально необхідної норми магнію способом, що запрограмований в генах предків – через харчування.

І причина цьому – споживчі технології, що виснажили поживні грунти і створили переробку дешевих, але неповноцінних продуктів харчування.

Ми, на жаль, не можемо змінити асортимент у вашому магазині. Але ми можемо допомогти вашому організму знову функціонувати повноцінно, пропонуючи авторські продукти, розроблені на основі унікального полімінералу, що залишився недоторканим на глибині 2,5 км на протязі 200-та мільйонів років – бішофіту Полтавського, природного джерела магнію.

1979 рік –  Карлівська експедиція глибокого буріння Полтаванафтогазгеології, на глибині 2,5 км, відкрила Затуринське родовище Бішофіту (Полтавська область, Україна).  Пізніше виявилося, що це – найглибше залягання Бішофіту у світі.

Бішофіт Полтавський – це природний кристалічний полімінерал Пермського періоду. Завдяки великій глибині залягання, він був надійно захищений протягом 250 млн. років природним бар’єром від проникнення токсинів і шкідливих домішок.

У світі Бішофіт також відомий як Сіль Мертвого моря, але з більш чистим і багатим складом.

Завдяки хімічній формулі (МgCl2 • 6H2O), він легко розчиняється у воді, стаючи прозорою рідиною, маслянистої консистенції, що не має запаху, жовтуватого кольору, т. зв. Магнієве масло.

Про

Полтавський

бішофіт

Основним компонентом Бішофіту є хлорид магнію (95-96%).

Бішофіт також містить сульфат кальцію, хлорид кальцію, гідрокарбонат кальцію, хлорид натрію (із загальним вмістом мінералів 400-450 г/л), натрій, йод, залізо, бромід, діоксид кремнію, молібден, титан, літій, а також сліди майже всіх хімічних елементів періодичної таблиці.

Хоча використання Бішофіту Полтавського можливо в багатьох промислових галузях, але чистота магнію в ньому дозволяє застосовувати його в більш відповідальних категоріях: в харчовій промисловості (в якості добавки до харчових продуктів, відомої як E-511 – нейтральний загущувач), в косметології, фармакології та медицині.

Про

нас:

ТОВ ЖАРДІН КОСМЕТІК – українське виробниче підприємство. На наших потужностях відбувається повний виробничий цикл – від отримання сировини до постачання готової продукції оптовим покупцям.
Наша місія – надати вам можливість збалансувати рівень магнію в організмі, пропонуючи високоякісну продукцію з природного джерела магнію – Бішофіту Полтавського.

ТОВ ЖАРДІН КОСМЕТІК управляє добре відомими Торговими Марками:

  • Веновазин
  • Бішофіт Полтавський
  • Bisheffect
  • Спинесил
  • Королівські ванни
  • Жардін Косметік

Маємо сертифікати ISO 9001:2015, ORGANIC (COSMIC: 2014)

Історія

1979 – відкрито родовище Бішофіту, в Полтавській області (Україна)
1994 – створилося ТОВ ПБФ РАГС, підприємство, яке першим здійснило наукові дослідження, створило, провело популяризацію і надало споживачеві продукти, які широко відомі і на сьогоднішній день, на основі Бішофіту Полтавського
2000 – вперше в Україні зареєстровані ТУ на виробництво Бішофіту Полтавського
2002 – зареєстровано Торгову Марку Бішофіт Полтавський
2002 – вперше виготовлені бальзами серії «Полтавський Бішофіт»: Еліт, Профі, Бальнео М, Мінеральний бальзам для ванн
2005 – відкривається новий офіс в Полтаві, на Майдані Незалежності, 20
2007 – почався випуск Бішофіту Полтавського «Кристалічний концентрат»
2008 – отримано сертифікат ISO 9001:2008

2009 – Отримано медичний (бальнеологічний) висновок щодо використання у лікувальній практиці при внутрішньому застосуванні розчину Бішофіту Полтавського
2011 – Отримано звіт про науково- дослідну роботу (клінічні випробування) «Медико-біологічна оцінка якості та цінності бішофіту Полтавського родовища»
2011 – почався випуск серії Бішофіт Полтавський: Форте гарячий, Форте холодний, Веновазин магній, Спинесил, П’яточний гель
2012 – почалися поставки продукції в Литовську Республіку
2014 – почався випуск Бішофіту Полтавського «Екстракт хвойний з мінералами і мікроелементами»
2015 – почався випуск добавки дієтичної магнієво-мінеральної Бішофіт «BISHEFFECT»

2015 – поставки нашої продукції в Чехію та Словаччину
2015 – всі права на використання наукових досліджень, розробок, технології виробництва та Технічних умов, управління Торговими марками та Патентами (включно з зображеннями на етикетках) офіційно передані від ТОВ ПБФ РАГС до ТОВ ЖАРДІН КОСМЕТІК
2016 – з метою розширення та модернізації виробничі потужності було перенесено в нову будівлю. Придбано сучасне нове обладнання, отримано сертифікат ISO 9001:2015, ORGANIC (COSMIC: 2014)
2016 – поставки нашої продукції в Австрію, Польщу 2016 – почався випуск Бішофіт Полтавський «Супер гель», Королівські ванни «Bisheffect жовтий» та «Bisheffect білий» на основі живичного скипидару, засобів по догляду за ротовою порожниною «Bisheffect – пасти» і «Bisheffect -ополіскувачі»

2017 – запущені нові виробничі потужності
2017 – почався випуск Бішофіт Полтавський «Антистрес», Органічна лікувально-профілактична зубна паста Bisheffect-Family, органічна зубна паста Bisheffect – Homeopathic, Органічна лікувальна зубна паста Bisheffect- на основі бішофіту, Органічний ополіскувач для ротової порожнини Bisheffect – Homeopathic, Органічний лікувальний ополіскувач для ротової порожнини Bisheffect – на основі бішофіту
2017 – ТОВ ЖАРДІН КОСМЕТІК стало членом Асоціації стоматологів України
2017 – поставки нашої продукції в Естонію, Латвію
2017 – вперше за результатами роботи ТОВ ЖАРДІН КОСМЕТІК за 10 місяців 2017 року нарощено виробництво, що дало приріст продажів відносно всього 2016 року близько 35%

Відгуки

Дослідження ряду показників пацієнтів, які характеризують пародонтит, через 6 місяців після закінчення лікування, показало кращі віддалені результати лікування в тих групах, де використовувалися Bisheffect-паста

 

ДЗ «ЗМАПО МОЗ України»

Кафедра терапії фізіотерапії і курортології доцент к.мед.наук Ковальова Ольга Володимирівна

Бішофіт  природний мінерал із високим вмістом  магнію, кальцію, кремнію та мікроелементів,  необхідних для нормальної роботи  нервової та кістково-м’язової системи.  Наш організм при контакті з бішофітом  включає процеси саногенезу самооздоровлення. У санаторіях й у  фізіотерапії бішофіт застосовують у  ваннах, прогріваннях з озокеритом,  використовують при масажі, з ультразвуком,  і в електро-процедурах.

Юрій Михайлович Казаков

доктор мед. наук, професор

Ваш Полтавський бішофіт ми купуємо в аптеках, а якщо його немає просимо замовити і тоді через 2-3 дні купуємо. Зазвичай беремо бішофіт-гель розтиратись і в пляшечці рідкий бішофіт для компресів. А в пластмасовому відерці чудовий кристалічний бішофіт для ванни. Нехай вам Господь допомагає в цьому складному житті і, саме головне, бажаю вам здоров’я, взаєморозуміння і особистого щастя!

Савчук Валентина Демидівна

пенсіонерка, Полтавська обл.

(0532) 509 198, (068) 439 60 99, (099) 955 32 23

Офіс

(097) 241 42 00, (066) 278 30 61

З приводу роздрібних покупок

36003, майдан Незалежності, 20

м. Полтава

Пн. - Пт: 8:00-17:00

Субота, неділя: вихідний

Напишіть нам

9 + 3 =