НАДЛИШОК МАГНІЮ

Все більше лікарів у всьому світі визнають проблему нестачі магнію в організмі. Клінічні дослідження як в США, так і в ЄС, б’ють на сполох: виявлено величезний ряд хвороб, які могли і не проявитися, якщо вчасно усунути дефіцит цього чарівного мінералу в організмі людини!
Доктор медичних наук, професор Норман Шилі (засновник і генеральний директор Національного інституту Цілісної медицини, США, один з провідних світових експертів в області лікування болю) вважає, що: «Будь-яка відома хвороба пов’язана з дефіцитом магнію. Магній є найбільш важливим мінералом, необхідним для електричної стабільності кожної клітини в організмі. Дефіцит магнію може бути причиною більшої кількості захворювань, ніж будь-яка інша поживна речовина».

Насправді, мільйони людей у світі страждають від хвороб: діабету, раку, гормонального дисбалансу, високого кров’яного тиску, гінекологічних проблем, психологічних розладів і т.д. з однієї простої причини – їм не вистачає магнію.

Ця стаття призначена не для тих, хто ще не відчув чарівної цілющої сили магнію. Ця стаття для тих, хто вже став справжнім «магнієголіком»!

Надлишок вживання магнію, який виробляється синтетичним способом, так само небезпечний, як і дефіцит магнію в організмі!

Президент асоціації Серця Литви, кардіолог клініки Вільнюської університетської лікарні Сантарос, професор Жанета Петруленене зауважує, що останнім часом, практично зустрічається все більше людей не з дефіцитом магнію, а з його надлишком в організмі. Це тому, що деякі люди, під впливом реклами, хапаються за синтетичні харчові добавки, в різних кольорових упаковках і хімічних композиціях з цим мінералом. Біодоступність синтетичного магнію досить низька; він призначений для спільної роботи з іншими речовинами і зовсім не схожий на той мінерал, який природним чином знаходиться в нашому організмі.

Перед тим, як бігти в аптеку, і купувати продукт «надійних країн – виробників», рекомендується зробити загальний хімічний аналіз крові:
1. Нормальна концентрація магнію в сироватці крові може коливатися від 0,53 до 1,11 ммoл / л.
2. Якщо концентрація магнію <0,5 ммoл / л, виявляється аритмія серця, або навіть судоми
3. Якщо концентрація магнію 2,1-2,9 ммoл / л, виявляється сонливість, нудота, блювота.
4. Якщо концентрація магнію більше 5 ммoл / л, отруєння може викликати кому і зупинку серця.

Вживаючи синтетичну добавку магнію, ви ризикуєте марно «зібрати» її в своєму організмі. Синтетичний продукт, на відміну від натурального, не має «каталізатора освоєння», тобто, він відкладеться у вашій крові і буде чекати, поки в організм потрапить, наприклад – вітамін В6 в натуральному вигляді, який «ховається», як відомо, в м’ясі риби, птиці або в яловичої печінки.

Але є простий вихід!
Запам’ятайте, що надлишок магнію в організмі практично неможливий, якщо застосовувати його в природному вигляді, як наприклад – приймаючи магній хлористий в продуктах на основі природного полімінералу – Бішофіту Полтавського!

В якості додаткового джерела магнію до Вашого раціону ми рекомендуємо дієтичну добавку магнієво-мінеральну «Bisheffect». А для любителів чудових розслаблюючих ванн, ми можемо запропонувати новинку – «Bisheffect» Антистрес. Всього 15 хвилин відпочинку в теплій воді і необхідний для вашого організму магній надійде трансдермально, через шкіру.

використано матеріали з delfi.lt та webmd.com