Бішофіт Полтавський

з 2000 року

З радістю повідомляємо нашим численим клієнтам, що ТОВ ЖАРДІН КОСМЕТІК успішно пройшло сертифікацію за стандартами
ISO 22716:2007 (GMP) і ДСТУ ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005, IDT)
Згідно ранжування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», нашій компанії присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнені переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!
Ексклюзивне право на використання Патенту України на винахід № 115740 належить ТОВ ЖАРДІН КОСМЕТІК, і вся серія засобів по догляду за ротовою порожниною BISHEFFECT виготовляється згідно запатентованої формули та охороняється Законом України “Про охорону прав на винаходи і корисні моделі”

Генетичний ключ до здоров’я

Магній – найважливіший елемент, що регулює активність більш ніж 325 ферментів у вашому організмі. Дві третини мешканців у розвинутих країнах світу недоотримують навіть мінімально необхідної норми магнію способом, що запрограмований в генах предків – через харчування. І причина цьому – споживчі технології, що виснажили поживні грунти і створили переробку дешевих, але неповноцінних продуктів харчування.
Ми, на жаль, не можемо змінити асортимент у вашому магазині. Але ми можемо допомогти вашому організму знову функціонувати повноцінно, пропонуючи авторські продукти, розроблені на основі унікального полімінералу, що залишився недоторканим на глибині 2,5 км на протязі 200-та мільйонів років – бішофіту Полтавського, природного джерела магнію.

Відгуки

Дослідження ряду показників пацієнтів, які характеризують пародонтит, через 6 місяців після закінчення лікування, показало кращі віддалені результати лікування в тих групах, де використовувалися Bisheffect-паста
ДЗ «ЗМАПО МОЗ України»
Кафедра терапії фізіотерапії і курортології доцент к.мед.наук Ковальова Ольга Володимирівна

Бішофіт природний мінерал із високим вмістом магнію, кальцію, кремнію та мікроелементів, необхідних для нормальної роботи нервової та кістково-м’язової системи. Наш організм при контакті з бішофітом включає процеси саногенезу самооздоровлення. У санаторіях й у фізіотерапії бішофіт застосовують у ваннах, прогріваннях з озокеритом, використовують при масажі, з ультразвуком, і в електро-процедурах.
Юрій Михайлович Казаков доктор мед. наук, професор

Ваш Полтавський бішофіт ми купуємо в аптеках, а якщо його немає просимо замовити і тоді через 2-3 дні купуємо. Зазвичай беремо бішофіт-гель розтиратись і в пляшечці рідкий бішофіт для компресів. А в пластмасовому відерці чудовий кристалічний бішофіт для ванни. Нехай вам Господь допомагає в цьому складному житті і, саме головне, бажаю вам здоров’я, взаєморозуміння і особистого щастя!
Савчук Валентина Демидівна пенсіонерка, Полтавська обл.

Для роздрібних покупців

Email

office@bishofit.com.ua

Facebook