Бішофіт Полтавський

Бішофіт полтавський

природний магній для вашого здоров'я
Генетичний ключ до здоров'я


Магній – найважливіший елемент, що регулює активність більш ніж 325 ферментів у вашому організмі. Дві третини мешканців у розвинутих країнах світу недоотримують навіть мінімально необхідної норми магнію способом, що запрограмований в генах предків – через харчування. І причина цьому – споживчі технології, що виснажили поживні грунти і створили переробку дешевих, але неповноцінних продуктів харчування.
Ми, на жаль, не можемо змінити асортимент у вашому магазині. Але ми можемо допомогти вашому організму знову функціонувати повноцінно, пропонуючи авторські продукти, розроблені на основі унікального полімінералу, що залишився недоторканим на глибині 2,5 км на протязі 250-ти мільйонів років – бішофіту Полтавського, природного джерела магнію.


Відгуки
Ковальова Ольга Володимирівна
ДЗ «ЗМАПО МОЗ України»
Кафедра терапії фізіотерапії і курортології
доцент, к.мед.наук
Дослідження ряду показників пацієнтів, які характеризують пародонтит, через 6 місяців після закінчення лікування, показало кращі віддалені результати лікування в тих групах, де використовувалися Bisheffect-паста
Юрій Михайлович Казаков
доктор мед. наук, професор
Бішофіт природний мінерал із високим вмістом магнію, кальцію, кремнію та мікроелементів, необхідних для нормальної роботи нервової та кістково-м'язової системи. Наш організм при контакті з бішофітом включає процеси саногенезу самооздоровлення. У санаторіях й у фізіотерапії бішофіт застосовують у ваннах, прогріваннях з озокеритом, використовують при масажі, з ультразвуком, і в електро-процедурах.
Савчук Валентина Демидівна
пенсіонерка, Полтавська обл.
Ваш Полтавський бішофіт ми купуємо в аптеках, а якщо його немає просимо замовити і тоді через 2-3 дні купуємо. Зазвичай беремо бішофіт-гель розтиратись і в пляшечці рідкий бішофіт для компресів. А в пластмасовому відерці чудовий кристалічний бішофіт для ванни. Нехай вам Господь допомагає в цьому складному житті і, саме головне, бажаю вам здоров'я, взаєморозуміння і особистого щастя!
Звя'жіться з нами і ми з радістю відповімо на усі запитання
ОФІС
З питань співпраці та оптової закупівлі
(0532) 509-198
+38 (099) 955-3223
+38 (068) 439-6099
office@bishofit.com.ua

РОЗДРІБНІ ПОКУПКИ
З питань роздрібних покупок
+38 (067) 213 50 50
+38 (050) 213 50 50
Пн-Пт: з 9:00 до 20:00
Сб-Нд: з 11:00 до 18:00
info@bishofit.pl.ua

Слідкуйте за нами в соціальних мережах
Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies, а також з обробкою ваших персональних даних відповідно до Політики конфіденційності.
Не показувати знову
Close