Новини

На фото, зліва направо: Зезекало С., директор ТОВ Жардін Косметік; Скрипнікова Т. П., професор УМСА, заслужений лікар України; Хавалкіна Л. М., асистент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів.

9 лютого 2018 рік м. Полтава
ВДНЗУ “Українська медична стоматологічна академія”, Навчально-науковий інститут післядипломної освіти, Кафедра післядипломної освіти лікарів-стоматологів, Асоціація стоматологів Полтавської області.
Як членів Асоціації стоматологів України, нас було запрошено прийняти участь у семінарі, під час якого директор ТОВ Жардін Косметік, Зезекало Світлана, виступила з докладом “Натуральний магній для догляду за ротовою порожниною та зубами”.
Також ми виступили одним зі спонсорів ХIХ Всеукраїнського професійного конкурсу лікарів-стоматологів “Шлях у світ майстерності”.

Шановні друзі та партнери!

Раді повідомити Вам про нашу участь у 10-й ювілейній виставці “Дні здоров’я 2018”, яка проходитиме в Литовській Республіці, м. Каунас, Арена Жальгіріс. Дні проведення: з 23 по 25 лютого 2018 р.
Ласкаво просимо відвідати наш стенд С2.6, де Ви зможете ознайомитись з нашою продукцією, підготовленою для ринку ЄС. Також запрошуємо відвідати  семінар “Натуральний магній для догляду за ротовою порожниною та зубами”, що проходитиме в рамках виставки 24 лютого о 16.00, в конференцзалі Арени Жальгіріс.
До зустрічі!