бішофіт кристал антистрес

Бішофіт Полтавський Кристалічний концентрат "Антистрес"

от 26,00
грн.
Високий рівень стресу і тривоги змушує організм виводити магній (через потові залози, з сечею). А низький рівень магнію, в свою чергу, може викликати вивільнення певних гормонів в організмі, які й так високі через стрес.

Насправді, чим більше стресу має людина, тим більше магнію втрачається з організму. Коли людина перебуває в стані стресу, це часто провокує безсоння. І що ще гірше, позбавлення сну само по собі є хронічним стресором, який також може знизити рівень магнію!
Виникає замкнене коло.

Поповнити запаси магнію і позбутися стресу природнім шляхом – реально завдяки Бішофіт Полтавський Кристалічний концентрат "Антистрес", який:
► має підсилений антистресовий ефект
► знижує втому
► зміцнює і нормалізує нервову систему
► зменшує відчуття болю після фізичного навантаження
► полегшує засинання
► насичує організм магнієм трансдермально

Метод застосування: в ванну (на 100 л води), температурою 35-40 ° С, додати 100-150 мл кристалічного концентрату. Приймати ванну протягом 15-20 хв.

Cклад: вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, камідь ксантану, кокамідопропілбетаїн, натуральні ефірні олії лимону, лаванди, полісорбат 20, харчовий барвник.
INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, xanthan gum, cocamidopropyl betaine, lemon essential oil, lavandula angustifolia oil, polysorbate 20, cl 42090.
Об'єм: 150мл, 550мл, 1000мл

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.