ПИТЬЕВОЙ БИШОФИТ 43грн
Close

Назальний спрей Antiqua Mare

80,00
грн.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
► для профілактики простудних і вірусних захворювань у високий епідеміологічний сезон
► для нормалізації водно-електролітного балансу
► для зволоження слизової оболонки носа
► для підвищення біодоступності і більш глибокого проникнення медикаментів
► для профілактики алергії
Назальний спрей Antiqua mare (ізотонічний розчин) – засіб для очищення і профілактики, призначений для відновлення і захисту фізіологічних функцій слизової оболонки носа.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Для того, щоб правильно зробити впорскування, слід тримати розпилювач вертикально, таким чином, щоб насадка була направлена вгору. Потім слід помістити насадку в ніздрю і натиснути один раз на ободок. Не розпиляти горизонтально або вниз.
Рекомендується повторювати цю процедуру 3 рази на день, розпорошуючи в кожну ніздрю 1-3 рази (можна частіше).
Після використання закрити флакон захисним ковпачком.
Кожен флакон повинен використовуватися індивідуально.
У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до Вашого лікаря!
Не є лікарським засобом.
Призначено для дорослих. Перед застосуванням для дітей молодше 6 років слід проконсультуватися з лікарем.
Склад: вода очищена, природний хлорид магнію 0,9% (Бішофіт Полтавський).
Об'єм: 50мл
Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.