Магнієвий гель "Athletic"

150,00
грн.
250,00
грн.
Cпеціально розроблений для професійних спортсменів - в ньому збільшено вміст природного магнію.
Гель можна використовувати як до, так і після тренувань.
І в професійному, і в аматорському спорті трапляються спортивні травми. На жаль, не всі знають про те, що препарати магнію показані після травми.

Розігріваючі мазі небажано використовувати при гострій фазі травми, при набряках. Потрібні нейтральні засоби, що сприяють регенерації тканин, поліпшують клітинне дихання, знімають набряки.

Внаслідок гострої травми або хронічної мікротравматизації виділяються алгоген і з'являється біль, що посилює спазм. Як наслідок, порушується мікроциркуляція, настає «енергетична криза». В цьому випадку місцеве застосування засобів з магнієм істотно прискорює одужання і скорочує період реабілітації.
Для цієї мети був розроблений Гель Атлетик - гелева форма має кращу резорбцію, ніж крем. Природний хлористий магній - основна діюча речовина гелю - надходить безпосередньо до травмованої зони, насичуючи її іонами магнію.


Знеболювальну дію бішофіту давно доведено, при цьому гель Атлетик пройшов допінг-контроль на відсутність у складі заборонених в спорті інгредієнтів. Ще одна доведена сфера застосування гелю Атлетик - підготовка спортсменів до фізичних навантажень. Він допомагає розігріти м'язи, підготувати зв'язки до навантажень, запобігти спортивні травми, розтягнення.
Інструкція: використовувати перед усіма видами фізичних навантажень. Розтерти м'язи, спину, проекцію суглобів перед, і, при необхідності, після тренування.
Склад: розчин природного бішофіту, магній хлористий, камфора, кокамідопропілбетаїн, касторове масло, едгум, рослинний гліцерин, нікотинова кислота, гідроксиетилцелюлоза.
INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, capsicum frutescens fruit extract, cocamidopropyl betaine, ricinus communis seed oil, niacin, hydroxyethyl cellulose, xanthan gum, camphor, allantoin, pinus sylvestris leaf oil, eucalyptus globulus leaf oil.
Об'єм: 75мл/100г.

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.