Бішофіт Полтавський
бішофіт білий

Бішофіт Полтавський "Bisheffect білий"

Королівські ванни на основі живичного скипидару
Основним інгредієнтом Королівських ванн є натуральний живичний скипидар, отриманий із смоли соснових дерев.

Живичний скипидар справляє місцево-подразнюючу дію на шкіру, покращуючи циркуляцію крові. Запускає відновлювальні процеси в органах і тканинах, у тому числі, в кістковій і сполучній.
Біла емульсія має сильний вплив на організм (своєрідну гімнастику для капілярів), стимулюючи шкірні капіляри, покращуючи їх роботу і збільшуючи кровоток. Капіляри пронизують наш організм, і якщо вони перестають активно працювати, починається збій в обмінних процесах.

Використання Королівських ванн «Bisheffect білий» можна рекомендувати людям зі зниженим тиском, оскільки такі ванни здатні злегка підвищувати артеріальний тиск (для зменшення цього ефекту слід приймати спільно Королівські ванни «Bisheffect білий» і «Bisheffect жовтий»). Додавання природного бішофіту підсилює цілющі властивості ванн.

Дія:
► відновлюють працездатність забитих капілярів
► підсилюють кровопостачання всіх органів і тканин
► тонізують шкіру
► активізують обмін речовин
► деактивує старіння клітин

Метод застосування: при першому прийомі доза становить 15-20 мл, тобто 15-20 мл на 100 л води. Емульсію дуже ретельно збовтайте. Відміряйте мірним ковпачком потрібну кількість емульсії і вилийте її в
скляну або пластикову ємність об'ємом 2-2,5 л. Тонким струмком додайте 1-1,5 літра гарячої води, постійно перемішуючи. У результаті повинна вийти однорідна рідина молочного кольору, з дуже сильним хвойним ароматом. Отриманий розчин також тонким струмком
влити в приготовлену ванну (температурою 36 - 41°С, по самопочуттю),
перемішайте. Тепер можна приймати ванну! Час прийому - 10-20 хв.

Після прийому ванни не змивайте зі шкіри залишки розчину емульсії, а просто промокніть шкіру рушником і лягайте в ліжко мінімум на 45 хв.
Білі Королівські ванни не викликають сильного потовиділення, не підвищують температуру тіла. Однак, вони досить сильно подразнюють шкіру, викликаючи поколювання, печіння. Це нормально, ці явища повинні пройти не більше, ніж через 1 годину після прийняття ванни.

При сильній печії та при неприємних відчуттях потрібно зменшити концентрацію, додавши чистої води в ванну. Згодом, коли організм звикне до початкової дозі, можна поступово збільшувати концентрацію емульсії у ванній, довівши до максимального значення - 60 мл на
100 л. води. Поступове збільшення концентрації скипидарної суміші, і, відповідно, навантаження на капіляри, забезпечує їх планомірне тренування. Залежно від самопочуття, ванни можна приймати щодня, через день, два дні поспіль з перервою на третій. Курс прийому 15-30 ванн.

Склад: скипидар живичний, вода, кокамідопропілбетаін, магній хлористий, саліцилова кислота.
INCI: turpentine, aqua, cocamidopropyl betaine, magnesium chloride, salicylic acid.
Об'єм: 500мл, 1000мл

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.