Бішофіт Полтавський
зубна паста бішофіт сімейна

Органічна лікувально-профілактична зубна паста "Bisheffect-Family"

69,00
грн.
Органічна лікувально-профілактична зубна паста "Bisheffect-Family" містить тільки натуральні компоненти.
- без фтору
- без цукру
На основі Бішофіту Полтавського. Запатентована формула. Рекомендована Асоціацією Стоматологів України
Можна використовувати дітям з 6 років

Зубна паста бішефект
► прибирає кровоточивість, запалення і зміцнює ясна (Бішофіт, екстракт кори дубу, екстракт стевії)
► ефективно видаляє зубний наліт (молочна кислота)
► дбайливо відбілює зубну емаль (каолін - біла глина)
► освіжає подих (натуральні ефірні олії)

Бішофіт - природний мінерал древнього моря, він характеризується великим вмістом магнію, іонів магнію і кальцію, успішно протистоїть запаленням і ефективно бореться з мікробами.

Метод застосування: щодня, вранці і ввечері, чистити зуби 2-3 хвилини.

Склад:
каолін, вода, гліцерин, магнію хлорид (Бішофіт Полтавський),кокамідопропилбетаін, ароматизатор, діоксид кремнію, камідь ксантану, хлорофіл, молочна кислота, натуральні екстракти кори дубу, стевії, натуральна ефірна олія м`яти, ефірна олія лимону, гідроксиетилцелюлоза,

INCI: kaolin, aqua, glycerine, magnesium chloride, cocamidopropyl betaine, tutti frutti flavoring, hydrated silica, xanthan gum, chlorophyllin-copper complex, lactic acid, quercus robur bark extract, stevia rebaudiana extract, mentha piperita oil, hydroxyethyl cellulose, lemon essential oil.
Об'єм: 125мл/160гр

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.