Бішофіт Полтавський
бішофіт жовтий

Бішофіт Полтавський "Bisheffect жовтий"

Королівські ванни на основі живичного скипидару
243,00
грн.
При прийомі Королівських ванн «Bisheffect жовтий» відкриваються пори шкіри, посилюється потовиділення, що сприяє виведенню зайвої рідини з організму.

Ванни сприяють підвищенню температури тіла і запускають процес спалювання жирових відкладень. За рахунок підвищення температури і розширення капілярів, Бішеффект жовтий допомагає розчиненню відкладень патологічних речовин в суглобових порожнинах, в навколосуглобових тканинах, в стінках кровоносних судин, в сухожиллях.

При прийомі Королівських ванн дихання поглиблюється, артеріальний тиск помітно знижується. Сильне потовиділення відбувається і під час прийому ванни, і триває ще протягом 30-40 хвилин після прийому. Якщо під час процедури ви не відчуваєте сильного потовиділення, значить, наступну ванну потрібно приймати з великою кількістю жовтого розчину і більш високою температурою води у ванні.

Використання Королівських ванн «Bisheffect жовтий» можна рекомендувати людям з підвищеним тиском, оскільки такі ванни здатні знижувати артеріальний тиск (для зменшення цього ефекту слід приймати спільно Королівські ванни «Bisheffect білий» і «Bisheffect жовтий»). Додавання природного бішофіту підсилює цілющі властивості ванн.

Дія:
► детоксикація
► зниження ваги
► очищення, поліпшення стану шкіри

Метод застосування: При першому прийомі доза становить 15-20 мл, тобто 15-20 мл на 100 л води. Відміряйте мірним ковпачком потрібну кількість жовтого розчину і вилийте його в скляну або пластикову ємність об'ємом 2-2,5 л. Тонким струмком додайте 1-1,5 літра
гарячої води, постійно перемішуючи. У результаті повинна вийти однорідна рідина з легким молочним відтінком, з дуже сильним хвойним ароматом. Отриманий розчин також тонким струмком влити в приготовлену ванну (температурою 36 - 41° С по самопочуттю), перемішайте. Тепер можна приймати ванну!

Час прийому - 10-20 хв. Після прийому ванни не змивайте зі шкіри залишки розчину, а просто промокніть шкіру рушником і лягайте в ліжко мінімум на 45 хв.

Жовті Королівські ванни викликають сильне потовиділення, підвищують температуру тіла. Але не мають подразнюючого впливу на шкіру.
Згодом, коли організм звикне до початкової дозі, можна поступово збільшувати концентрацію жовтого розчину у ванній, довівши до максимального значення - 60 мл на 100 л. води. Поступове збільшення концентрації скипидарної суміші, і, відповідно, навантаження на капіляри, забезпечує їх планомірне тренування.

Залежно від самопочуття, ванни можна приймати щодня, через день, два дні поспіль з перервою на третій. Курс прийому 15-30 ванн.

Склад:
скипидар живичний, рицинова олія, олеїнова кислота, дистильована вода, натрію гідроокис, магній хлористий.
INCI: turpentine, castor oil, oleic acid, aqua, potassium hydroxide/sodium hydroxide, magnesium chloride.
Об'єм: 500мл, 1000мл

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.