Бішофіт Полтавський
БІШОФІТ ПОЛТАВСЬКИЙ ГЕЛЬ 400мл - 125 грн.
Close
полтавський бішофіт гель

Бішофіт Полтавський гель

34,00
грн.
Призначення:
для тепло-, світло-, магнітопроцедур в кабінетах фізіотерапії і домашніх умовах.
► насичує магнієм, мінералами, мікроелементами шкіру, з'єднувальні і м'язові тканини
► корисний при травмах, ударах, болях і запаленнях в області спини, суглобів і м'язів
► підвищує ефективність професійного масажу і апаратних процедур
для підтримки та покращення діяльності серця, тонусу судин, стану нервової системи
Бішофіт-гель один з найпопулярніших продуктів у нашій лінійці. Виготовляється з 2002 року. За цей час Полтавський Бішофіт-гель використовували у багатьох дослідженнях при проходженні лікування в санаторіях, де він довів свою ефективність як допоміжний засіб при наявному діагнозі:
■ Радикуліт (болі в спині, болі в ділянці попереку і сідниць, шийно-плечові болі)
■ Вегетосудинна дистонія (нейроциркуляторна дистонія, нейроциркуляторна астенія, психовегетативний синдром, вегетоневроз, синдром вегетативної дисфункції)
■ Контрактури суглобів (обмеження рухливості суглобів)
■ Остеохондроз хребта
■ Ревматоідний артрит
Застосовувалися методики:
- Ультрафонофорез
- Магнітофорез
- Масаж
- Прогрівання з озокеритом та парафіном
- Світлолікування
- Розтирання
- Компреси

Метод застосування: легко втерти в шкіру і тепло вкрити (укутати) на 1-2 години. При проведенні професійного масажу використовувати гель в останні 2-3 хв. завершального етапу. При проведенні фізіопроцедур дотримуйтесь інструкції до апарату.

Склад:
вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, камідь ксантану, алантоін, полісорбат 20, натуральні ефірні олії евкаліпту, сосни.
INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, xanthan gum, allantoin, polysorbate 20, eucalyptus globulus leaf oil, pinus sylvestris leaf oil.
Об'єм: 75мл/100г.

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.