Бішофіт Полтавський
бішофіт питний, бішофіт для внутрішнтого застосування

Добавка дієтична магнієво-мінеральна бішофіт Bisheffect

Призначення:
Рекомендовано дорослим приймати в якості додаткового джерела іонів магнію для загального зміцнення організму, та як засіб, що сприятливо впливає на стан нервової системи та системи травлення.
Представляємо вам мінеральну добавку «Добавка дієтична магнієво-мінеральна бішофіт Bisheffect», яка розроблена для профілактики і усунення низького рівня магнію в організмі.

Магній дуже важливий для нормального функціонування клітин, нервів, м'язів, кісток і серця. Зазвичай, добре збалансована дієта забезпечує нормальний рівень магнію в крові. Однак в певних ситуаціях ваш організм втрачає магній швидше, ніж ви можете поповнити
його зі свого раціону. Це може бути лікування діуретиками, погане харчування, алкоголізм, інші медичні стани (наприклад, важка діарея / блювота, проблеми зі шлунком / кишковим всмоктуванням, погано контрольований діабет).

Також дуже багато магнію виводиться з організму під час важких стресів, при інтенсивних заняттях спортом. Достатні рівні магнію необхідні, щоб підтримувати:
► здоров'я серцево-судинної системи
► нормальні ритми серця
► правильні функції м'язів, опорно-рухового апарату
► стан травної системи
► засвоювання кальцію (щільність кісткової тканини)

Магній необхідний для заспокоєння центральної нервової системи і допомагає нейротрансміттерам ГАМК працювати належним чином.

Рекомендується:
застосовувати питну добавку протягом 25-30 днів, згідно таблиці споживання, при необхідності повторити через 1-2 місяці.

Протипоказання:
не рекомендується приймати дітям, вагітним, жінкам, що годують і при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Основні ознаки дефіциту магнію в організмі:
1. М'язові спазми і судоми. З огляду на роль магнію в нервово-м'язовій передачі і скороченні м'язів, м'язові спазми можуть бути ознакою його дефіциту. Це особливо актуально, якщо судоми відбуваються часто.
2. Мігрень і головний біль. У людей, страждаючих на мігрень і головні болі, часті напади можуть бути пов'язані з низьким рівнем магнію. Це пов'язано з роллю магнію в розширенні кровоносних судин.
3. Гормональні проблеми. Якщо ви страждаєте від гормональних проблем, таких як ПМС, серйозність ваших
симптомів може бути пов'язана з рівнем магнію.
4. Високий кров'яний тиск. Факти свідчать про те, що дефіцит магнію пов'язаний з високим кров'яним тиском, і ряд досліджень показали, що при додаванні магнію спостерігається зниження артеріального
тиску.
5. Нерегулярне серцебиття. Було проведено кілька досліджень, що показують позитивний вплив магнію на здоров'я
вашого серця і регуляцію серцебиття. Якщо ви страждаєте від нерегулярного серцебиття, поговоріть зі своїм лікарем про можливий дефіцит магнію.
6. Остеопороз. Дефіцит магнію є значним фактором ризику розвитку остеопорозу і може привести до зниження кісткової маси. Низький рівень магнію також може знизити кількість кальцію, необхідного для здоров'я кісток, в крові.
7. Втома. Хоча втома може бути пов'язана з низкою факторів, вона може бути пов'язана з нестачею магнію, оскільки цей мінерал необхідний для виробництва і транспортування енергії. Без достатньої кількості магнію ви можете відчувати себе втомленим і слабким.
8. Безсоння. Магній необхідний для заспокоєння центральної нервової системи і допомагає нейротрансміттерам ГАМК працювати належним чином.

Склад: розчин природного бішофіту.
Ingredients: aqua, natural magnesium chloride
Об'єм: 100 мл, 1000мл


Рекомендована денна норма споживання магнію
*для дорослої людини
*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.