екстракт хвої

Бішофіт Полтавський "Екстракт хвойний"

з мінералами і мікроелементами
Призначення:
Для прийняття ванн, як комплексного джерела вітамінів С, РР, групи В, магнію і важливих мікроелементів. Використовується в домашніх умовах, в СПА-салонах і санаторіях.
Бішофіт Полтавський "Екстракт хвойний" з мінералами і мікроелементами застосовується в бальнеологічному санаторно-курортному лікуванні в Україні і за її межами. Добре відома
якість з 2002 року!

Тепла ароматна ванна з бішофітом "Екстракт хвойний" допоможе після фізичних і емоційних навантажень, наповнить енергією, зніме м'язову напругу і втому.

Бішофіт Полтавський гарно впливає на нервову систему, нормалізує сон, регулює процеси регенерації, живить і тонізує шкіру.
Натуральний екстракт з соснової хвої природним чином багатий на антиоксиданти, флавоноїди та фенольні сполуки.

Ефірні олії сосни і евкаліпту запускають захисні механізми організму, зміцнюють імунну систему, чинять благотворний вплив на органи дихання, діють як природний «щит» проти мікробів і інфекцій і сприяють профілактиці та лікуванню простудних захворювань.
Аромат хвої надає приємний ефект, бонусом: він піднімає настрій.

Екстракт хвойний
освіжає
► тонізує шкіру
► нормалізує артеріальний тиск
► знімає втому після розумової і фізичної роботи
► ефективний при стресах і порушеннях сну

Метод застосування:
в ванну об'ємом 100 л додати 100-150 мл екстракту. Ванну приймати протягом 15-20 хвилин.
Cклад: вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), екстракт хвойний, гліцерин, камідь ксантану, кокамідопропілбетаїн, алантоїн, кокосова олія, натуральні ефірні олії сосни, евкаліпту.
INCI: aqua, magnesium chloride, pinus sylvestris leaf extract, glycerine, xanthan gum, cocamidopropyl betaine, allantoin, cocos nucifera oil, pinus sylvestris leaf oil, eucalyptus globulus leaf oil.
Об'єм: 500мл,1000мл, 5000мл

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.