Бішофіт Полтавський
бішофіт для компресів

Бішофіт Полтавський "Еліт"

32,00
грн.
Призначення:
допоміжний засіб при артрозі, артриті, подагрі, остеохондрозі, захворюваннях навколосуглобових тканин.
Призначений для розтирань, компресів, місцевих ванночок, масажу, санаторних аплікацій та апаратних процедур в кабінетах фізіотерапії:
При проведенні фізіотерапевтичних процедур з використанням спеціальних приладів часто застосовується розчин для зовнішнього застосування Бішофіт Полтавський «Еліт». Цей засіб ефективно доповнює традиційну клінічну фізіотерапію.

►укріпляє сполучні тканини
► надає протизапальний і регенеруючий ефект в проблемних ділянках суглобів і м'язів
► тонізує і пом'якшує шкіру

У людей з діагнозами:
- поліневрит
- невралгія
- м'язові больові синдроми
- радикуліт
- остеохондроз
- ревматоїдний артрит
- п'яткова шпора
- бурсит
- спондилоартрит
- гіпертонічна хвороба
поліпшувалося самопочуття, прискорювався процес одужання. З Бішофіт Полтавський «Еліт» проводять: електрофорез, ультрафонофорез, магнітофорез, прогрівання, компреси, розтирання.

Метод застосування: у домашніх умовах ви можете зробити компрес з використанням Бішофіт Полтавський «Еліт» самостійно: змочіть тонку бавовняну тканину в розчині, відіжміть і нанесіть на область, яка турбує (накрийте харчовою плівкою, щоб не забруднити одяг). Зверху накладіть теплу вовняну тканину. Ще один варіант - нанесіть Еліт безпосередньо на шкіру, легко втирайте. потім візьміть маленький рушник і намочіть його в гарячій воді (настільки гарячою, наскільки це зручно).

Помістіть гарячий рушник на хворобливу область, на місце нанесення розчину, і дозвольте теплому компресу просочити магній. Коли компрес охолоне, повторіть. Зверніть увагу, що тепло збільшує швидкість поглинання магнію через шкіру. Час експозиції - від 20 хв до 2 годин, залежно від самопочуття.

Також можна робити місцеві ванночки для ніг і рук. Для цього розчинити 100 мл Бішофіт Полтавський «Еліт» в 1 л гарячої води, тривалість - 15-20 хв. Такі ванночки покращують стан шкіри і нігтьової пластини.

Склад: вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, алантоін, ефірна олія м`яти, ефірна олія сосни, ефірна олія евкаліпту.
INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, allantoin, mentha piperita oil, pinus sylvestris leaf oil, eucalyptus globulus leaf oil.
Об'єм: 130мл, 330мл, 650мл

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.