бішофіт форте холодний

Бішофіт Полтавський "Форте холодний" гель

Призначення:
природний мінеральний гель з легкою охолоджуючою дією. Корисний при забиттях м'яких тканин та розтягненні зв'язок, «тунельному синдромі».
Бішофіт Полтавський "Форте холодний" розроблений спеціально для допомоги після ударів, травм, розтягнення зв'язок.
Синці (гематоми) з'являються як наслідок травми або удару. Кровоносні судини під шкірою розриваються, і кров просочується з судин, викликаючи зміну кольору, набряк і біль у місці забою.

Після нанесення гелю магній хлористий (основна діюча речовина гелю) швидко потрапляє через захисний бар`єр шкіри безпосередньо до ураженої ділянки, сприяє усуненню болю, одночасно знижуючи набряк.
Легке охолодження травмованої ділянки досягається за рахунок ментолу і ефірної олії м'яти перечної.

Дія:
► швидко охолоджує шкіру
► полегшує стан після травми
► має виражений протинабряковий ефект
► попереджає утворення гематом (синців)
► швидко охолоджує шкіру

Метод застосування: невелику кількість гелю легко втерти в шкіру травмованої ділянки. Повторювати 2-3 рази на день. При розтягненні зв'язок можна застосовувати "Форте холодний" під еластичний бинт.
При проведенні професійного масажу використовувати гель в останні 2-3 хв. завершального етапу.
Не використовувати на відкритих ранах.

Cклад: вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, кокамідопропілбетаїн, рицинова олія, ментол, гідроксіетилцелюлоза, камідь ксантану, нікотинова кислота, алантоїн, камфора, натуральні ефірні олії м'яти перцевої, сосни.
INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, cocamidopropyl betaine, ricinus communis seed oil, menthol, hydroxyethyl cellulose, xanthan gum, niacin, allantoin, camphor, mentha piperita oil, pinus sylvestris leaf oil.
Об'єм: 75мл/100г.
*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.
Made on
Tilda