Отзывы

Пользуюсь бишофит кристаллический для ванн 5л.для очень нравится.Снимает боли в суставах.е
Быстро доставили, да еще и бесплатно. Остался доволен
По вине новой почты не весь товар доставили целым, перезвонил продавцу, в тот же день отправили замену. За оперативность большое спасибо.
С бишофитом знакомлюсь впервые. Быстро перезвонили и отправили в тот же день. Консультатнты молодцы. Надеюсь и купленными товарами буду доволен
Замовила зубну пасту, бішофіт питтєвий, веновазин, магнієву олію, п'яточний гель. Все просто супер! Вперше приймаю магній, який реально діє з першого прийому! Почуваю себе значно краще! Я навіть не здогадувалась, що мені не вистачало магнію! Раніше намагалась приймати в таблетках - результат нульовий... Дякую за прекрасні продукти!
Все пришло! Большое спасибо, всем доволен.
Получила в подарок за заказ"сусталол", я просто в восторге,буквально после2-го применения хруст в коленях почти прошёл,уменьшилась боль при сгибании,боль в спине прошла, никогда бы не подумала что одно средство может так помочь...теперь заказала ещё и для родных, очень всем рекомендую..И огромное спасибо всему персоналу за хорошую работу и за подарок.
Пообещали бесплатную доставку, но когда пришел на почту сказали что доставку должен платить я. В итоге как выяснилось сотрудник почты ошибочно взял с меня деньги. Продукцией доволен, радует что продавцы дали скидку.
Отличный интернет магазин, широкий ассортимент. Заказ доставили быстро. Спасибо.
Щиро рекомендую продукцію Бішофіт Полтавський! Є кілька причин:
• компанія турбується про бігунів і тому звернулася до нашого клубу Running club Scientist з пропозицією співпраці!
• відразу надала для тестування Бішофіт Полтавський гель Атлетік, Бішофіт Полтавський п'яточний гель та Бішофіт Полтавський магнієво-мінеральну дієтичну добавку «Bisheffect»!
На практиці Бішофіт Полтавський п'яточний гель допоміг мені за 2 тижні позбутися надоїдливого натоптишу на мізинці ноги, дискомфорт під час ходьби і бігу зник і більше не турбує!
при використанні Бішофіт Полтавський гель Атлетік перед тренуваннями та змаганнями добре розігріваються м'язи, і після навантажень зовсім не відчувається закислення м'язів, що яскраво було продемонстровано під час моїх змагань на Чемпіонаті України категорії мастерс з легкої атлетики!
• магнієва дієтична добавка добре допомагає під час тренувань та навантажень тримати серцевий м'яз у тонусі, зникають судороги, адже організм насичується магнієм!
тож рекомендую використовувати у тренувальному та змагальному процесі продукцію українського виробника, яка вже завойовує європейський ринок. І що головне, якісь не поступається закордонним аналогам, а ціна приємно вражає!
_______________________
Андрій Блануца
1979 р.н., кандидат історичних наук, Президент бігового клубу Running Club Scientist. Почав марафонську кар'єру у 30 років, за 10 років подолав понад 20 марафонів, 2 ультрамарафони, 1 гірський марафон. Кращий час на марафоні – 3 год. 9 хв.
https://www.facebook.com/andrii.blanutsa
Написать отзыв