ПИТЬЕВОЙ БИШОФИТ
Close
кристалічний концентрат

Бішофіт Полтавський Кристалічний концентрат

Призначення:
Для приготування бішофітових ванн, при реабілітації деформуючого артрозу, артриту, остеохондрозу хребта, наслідків травм, невритів, невралгії, радикулітів, неврозів, вегето-судинних дистоній, порушень обміну речовин та сну.
Здорова шкіра є видимою ознакою здоров`я організму в цілому.
Шкірою виконується багато функцій: вона бере участь у водно-сольовому обміні. Шкіра – це своєрідний бар'єр від зовнішніх факторів: виконує терморегуляторну, рецепторну функцію і коли на ній з'являються висипання, екзема, псоріаз, сухість шкіри, прищі або інші
проблеми, це часто є ознакою більш глибоких проблем в організмі.

Є багато підтверджень щодо покращення стану шкіри після курсу прийому Бішофітових ванн. Крім безпосередньої дії теплого розчину на шкіру, магній хлористий потрапляє до організму через шкіру,
трансдермально, допомагаючи впоратися з багатьма проблемами.

Використовується в домашніх умовах і санаторіях


Метод застосування: 100-150 мл на 100л води (300-350мл на велику ванну, приймати 15-20 хвилин).

Склад:
вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, камідь ксантану, кокамідопропілбетаін, полісорбат 20, натуральні ефірні олії сосни, евкаліпту.
INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, xanthan gum, cocamidopropyl betaine, polysorbate 20, pinus sylvestris leaf oil, eucalyptus globulus leaf oil.
Об'єм: 1000мл, 5000мл

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.