магнієва олія бішофіт

Bisheffect® розчин магнієво-мінеральний "Магнієва олія"

138,00
грн.
У світі все більш популярним стає використання природних продуктів для краси та здоров'я.
Один з таких продуктів у нашій лінійці – Магнієва олія (розчин Бішофіту Полтавського). Ця олія являє собою розчин натурального хлориду магнію з найглибшого в світі родовища (2500м). Магнієва олія Bisheffect дуже добре засвоюється організмом, шкіра поглинає лише необхідну кількість мінералу. Магній бере участь практично у всіх процесах, що відбуваються в організмі. А нанесення безпосередньо на шкіру сприяє швидкому його засвоєнню. Таким чином відновлюється необхідний рівень магнію не лише в проблемних ділянках, а, в кінцевому рахунку, в клітинах всього тіла.

► збільшує вміст магнію в організмі. Поліпшує загальний стан
► сприяє релаксації спастичних кровоносних судин, які викликають біль і оніміння пальців і кінцівок
► зупиняє випадіння волосся, прискорює його ріст і збільшує густину
► очищує пори, зменшує стресові подразнення шкіри (прищі, почервоніння)
► допомагає зменшити гіперпігментацію шкіри та вікові зморшки
► вирівнює рельєф шкіри, висвітлює рубці
► зволожує і пом'якшує шкіру, надає їй еластичності і пружності
► надає помітний матуючий ефект обличчю
► зменшує синці та припухлості
► прибирає капілярну сітку, допомагає при проявах екземи і псоріазу
► покращує сон
► сприяє здоров'ю суглобів і м'язів в тому числі після спортивних травм, усуває біль та запалення при артрозах та артритах
► покращує здатність тіла абсорбувати калій та кальцій
► має заспокійливу дію на нервову систему, знімає стрес
► виявляє детоксикуючу дію після укусів комах
► запобігає появі запаху поту

Метод застосування: Для щоденного поповнення запасу магнію в організмі магнієва олія наноситься безпосередньо на шкіру та злегка масажується. Зазвичай зранку та на ніч (після прийняття душу чи ванни). Починати слід з невеликої кількості, поступово збільшуючи. Обмежень немає.
Для догляду за шкірою голови в профілактиці і лікуванні випадіння волосся потрібно наносити олію безпосередньо на шкіру волосяної частини голови і масажними рухами акуратно втирати в шкіру. Перед нанесенням рекомендується помити голову і підсушити волосся рушником. Магнієва олія ефективно руйнує і розчиняє зайві відкладення кальцію в клітинах і фолікулах волосся і перешкоджає його випадінню. Маску можна тримати від 15-ти хвилин і довше (потім змити). Все залежить від вашого самопочуття.
При запальних процесах шкіри. Використовується для боротьби з юнацькими прищами та іншими висипами на обличчі і тілі.
При болях та запаленнях у м'язах та суглобах, при судомах – у вигляді масажу: наносьте безпосередньо на хворобливу ділянку і втирайте несильними легкими рухами в шкіру. Масаж сприяє кровообігу і максимізує поглинання магнієвої олії.
Для людей, що займаються спортом та мають додаткові фізичні навантаження регулярне застосування олії в вигляді компресів або легкого масажу сприяє підвищенню еластичності м'язової тканини і гнучкості суглобів. Знімає біль при ушкодженнях та травмах, при різних порушеннях функцій опорно-рухового апарату.
Магнієва олія також успішно працює, як нетоксичний дезодорант. Але не слід наносити її на свіжовиголену шкіру, так як це може викликати подразнення та печіння.
Для посилення ефекту від професійного масажу використовувати олію в останні 2-3 хв. завершального етапу.
Магнієва олія має яскраво виражені зігрівальні властивості, тому може виникати легке відчуття печіння. Це нормальне явище, яке проходить, коли шкіра трохи звикне.
Склад: вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський).
INCI: aqua, magnesium chloride.
Об'єм: 250 мл

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.