бішофіт пластівці

Бішофіт Полтавський Кристалічний концентрат "Магнієві пластівці"

Висококонцентровані кристали чистого Бішофіту Полтавського, отримані з розсолу прадавнього океану, з глибини 2500 м.

Лише чистий продукт – без ефірних олій, без гелю. Ці пластівці ідеально підходять для подорожей, тому що вони сухі, і мають відносно
невелику вагу.
При додаванні в ванну, магній у пластівцях BISHEFFECT поглинається через пори епідермісу і потрапляє у кровоносні судини. Повністю обходить травну систему, де при певних захворюваннях не всі поживні речовини здатні поглинатися.

Ванночки для ніг – незамінна процедура для людей, хворих на цукровий діабет. Самомасаж під час процедури прискорює ефект поглинання шкірою. При використанні після інтенсивної активності або при ускладненнях сну можна використовувати більше пластівців і збільшити час перебування у ванні.

Метод застосування: в ванну (на 100 л води), температурою 37-38°С, додати 200 г кристалічного концентрату. Приймати ванну протягом 15-20 хв.
Склад: магній хлористий (Бішофіт Полтавський).
INCI: magnesium chloride.
Об'єм: 500 гр, 1000 гр

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.
Made on
Tilda