Бішофіт Полтавський

МАГНІЙ-АКЦЕНТОВАНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В СПОРТІ

Продукти для спортсменів можна придбати в нашому інтернет магазині ➡ https://bisheffect.shop
Чому така актуальна увага до магнію в спорті і спортивній медицині?

По-перше, високі енергетичні затрати витрачають більшу кількість активатора енергообміну - магнію. Необхідне загальне і локальне (в зонах максимальних навантажень) насичення магнієм. Це досягається як пероральним так і трансдермальним способами.
По-друге, відбувається підвищена втрата магнію з потом, що загрожує як локальним, так і загальним магнієвим дефіцитом, а вживання стероїдів і кортикостероїдів погіршує всмоктування магнію, замикаючи порочне коло магнієвого дефіциту у спортсменів.
По-третє, локальна перевитрата і дефіцит магнію призводить до дисплазії м'язово-зв'язкового апарату, що загрожує мікро-надривами зв'язок, мікрокрововиливами м'язів, особливо в зонах максимальних навантажень. Наслідком цього є склерозування, що веде до розриву зв'язок і м'язів, тобто повноцінної травмі.
По-четверте, магній має протизапальну, розсмоктуючу і метаболічну дію, що необхідно в реабілітації травм і захворювань опорно-рухового апарату.

Саме завдяки з'ясуванню магній-залежних ефектів пояснюється дія Полтавського Бішофіту, адже в його складі більше 10% іонів магнію, крім того мікро- і ультрамікроелементи - йод, бром, залізо, цинк, марганець, кремній, срібло, селен і багато інших. Саме їх комплекс обумовлює широкі магній-акцентовані ефекти бішофіту в спорті і спортивній медицині.

Для підготовки до тренувань і змагань можна рекомендувати використання гелю Атлетік для зовнішнього застосування. Також його бажано використовувати після важких фізичних навантажень. При нанесенні на зони максимальних навантажень м'язово-зв'язковий апарат повноцінно адаптується і переносить їх без мікротравм.

Для поповнення загального рівня магнію в організмі рекомендується насичення магнієм питної води за допомогою Добавки дієтичної магнієво-мінеральної бішофіт Bisheffect. Рекомендована денна норма споживання магнію для дорослої людини покривається 5 мл цієї добавки.
Використані матеріали конференції "Магній-акцентована реабілітація в фізіотерапевтичній практиці: фундаментальні дослідження і практичне застосування"