Бішофіт Полтавський

Органічна лікувальна зубна паста Bisheffect

на основі бішофіту
69,00
грн.
Запатентована формула. Сучасними дослідженнями доведено, що виникнення захворювань тканин пародонта залежить від кількості пародонтопатогенної мікрофлори, а, відповідно, обсягу зубного
нальоту.

У 2018 році в КП «Полтавський обласний центр стоматології - стоматологічна клінічна поліклініка» було проведено дослідження: ЗАСТОСУВАННЯ ЗУБНОЇ ПАСТИ БІШЕФФЕКТ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ КАРІЄСУ І ЗАХВОРЮВАНЬ ТКАНИН ПАРОДОНТА У ОСІБ МОЛОДОГО ВІКУ.

Висновки: проведені дослідження з вивчення властивостей зубної пасти на основі бішофіту переконливо свідчать про зниження мікробного обсіменіння порожнини рота, що підтверджується поліпшенням показників гігієнічних індексів. Це сприяє зниженню інтенсивності карієсу зубів і запальних процесів в пародонті. Дослідження МПС і рН слини підтверджені ремінералізуючі властивості пасти.

Отримані дані дозволяють практикуючим лікарям-стоматологам з урахуванням інтенсивності запального процесу в пародонті, стану гігієни порожнини рота і кариесогенної ситуації у кожного конкретного пацієнта, рекомендувати пасту Бішеффект при виборі засобів гігієни по догляду за порожниною рота.

Важливо! За період дослідження не було зафіксовано жодного випадку алергічних або місцевоподразнюючої реакції слизової оболонки порожнини рота, пов'язаної із застосуванням зубної пасти.
Збереження високих показників гігієнічного стану порожнини рота через місяць виявлено у 89% пацієнтів.


Органічна лікувальна зубна паста Bisheffect на основі бішофіту

► ремінералізує зуби
► ефективно видаляє зубний наліт і запобігає його утворенню
► знімає кровоточивість і запалення ясен
► бореться з проявами пародонтиту
► попереджає виникнення карієсу
► відбілює зубну емаль
► зміцнює ясна
► освіжає подих
Не містить:
• фтору
• парабенів
• синтетичних барвників
• лаурилсульфата і лауретсульфата натрію
• спирту

Метод застосування:
щоденно чистити зуби двічі на день упродовж 2-3 хвилин.
Склад: каолін, вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин,
кокамідопропілбетаїн, ароматизатор, ефірна олія м'яти, камідь ксантану, діоксид кремнію, хлорофіл натуральний, екстракт меду, молочна кислота, натуральні екстракти петрушки, кори дубу, нагідок, гідроксіетилцелюлоза.
INCI: kaolin, aqua, magnesium chloride, glycerinе, cocamidopropyl betaine, spearmint flavoring, mentha piperita oil, xanthan gum, hydrated silica, chlorophyllin-copper complex, honey extract, lactic acid, petroselinum sativum extract, quercus robur bark extract, calendula officinalis flower extract, hydroxyethyl cellulose.
Об'єм: 75мл/100гр

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.