Бішофіт Полтавський
бішофіт для спини

Бішофіт Полтавський "Спинесил" гель

50,00
грн.
Призначення:
для домашніх розтирань та професійного масажу шиї, попереку та всієї спини. Використовується для усунення наслідків фізичних навантажень, травм та м'язевих спазмів.
Гель розроблений для професійного використання (масаж) і домашнього застосування (розтирання) при проблемах в області шиї, спини, попереку.
Рекомендований до застосування при м'язових спазмах, як допоміжний засіб після різних травм, розтягнень.
Наявні в гелі інгредієнти злегка розігрівають шкіру, активуючи обмін речовин і збільшуючи швидкість проникнення активної речовини - магнію хлористого (Бішофіт Полтавський). Він швидше досягає глибоких тканин, посилюючи живлення пошкоджених суглобів і м'язів, нормалізує їх роботу.

Метод застосування: невелику кількість гелю втерти в шкіру, тепло закутати на 1-2 години. Для професійного використання можна застосовувати гель в останні 2-3 хв масажу.
Компрес: нанести трохи гелю на шкіру, злегка розтерти. Забезпечити тепло на ділянці з компресом на 1-2 години.

Склад: вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, екстракт плодів червоного перцю, олія абрикосової кісточки, кокамідопропілбетаін, рицинова олія, нікотинова кислота,
гідроксіетилцелюлоза, камідь ксантану, камфора, ментол, ефірна олія лаванди, ефірна олія м'яти.
INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, capsicum frutescens fruit extract, prunus armeniaca kernel oil, cocamidopropyl betaine, ricinus communis seed oil, niacin, hydroxyethyl cellulose, xanthan gum, camphor, menthol, lavandula angustifolia oil, mentha piperita oil.
Об'єм: 75мл/100г.

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметик не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.