Бішофіт Полтавський
бішофіт супер гель

Бішофіт Полтавський "Супер гель"

Призначення:
природний гель посиленої дії для розтирань при проблемах з опорно-руховим апаратом. Рослинні компоненти сприяють зняттю втоми і напруги, усуненню запальних процесів в суглобах та м'язах.
Спеціально розроблений гель з посиленими магнієвими ефектами.
Застосовується місцево при проблемах з опорно-руховим апаратом, покращує мікроциркуляцію, зменшує набряки. Трансдермально насичує магнієм шкіру, сполучні тканини, м'язи. Допомагає полегшити м'язові болі і спазми, заспокоює суглоби, що болять. До магнієвого мінералу ми додали кілька потужних рослинних екстрактів і ефірних олій.
Супер- гель прискорює рух лімфи і крові в м'язах, нормалізуючи процеси і прискорюючи відновлення.

Метод застосування:
невелику кількість гелю масажними рухами втерти в шкіру. Тепло укутати на 1-2 години. Для професійного використання можна застосовувати гель в останні 2-3 хв масажу.
Компрес: нанести трохи гелю на шкіру, злегка розтерти. Забезпечити теплом на ділянці з компресом на 1-2 години.Cклад: вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, екстракт кінського каштану, екстракт плодів червоного перцю, кокамідопропілбетаін, рицинова олія, гідроксиетилцелюлоза, нікотинова кислота, камфора, камідь ксантану, ефірна олія квітів лаванди, ефірна олія сосни, ефірна олія кори коричного дерева.
INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, aesculus hippocastanum seed extract, capsicum frutescens fruit extract, cocamidopropyl betaine, ricinus communis seed oil, hydroxyethyl cellulose, niacin, camphor, xanthan gum, lavandula angustifolia oil, pinus sylvestris leaf oil, cinnamomum zeylanicum bark oil.
Об'єм: 75мл/100г.*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.