Бішофіт Полтавський
СУПЕР ГЕЛЬ 400мл - 178 грн.
Close
бішофіт супер гель

Бішофіт Полтавський "Супер гель"

Призначення:
природний гель посиленої дії для розтирань при проблемах з опорно-руховим апаратом. Рослинні компоненти сприяють зняттю втоми і напруги, усуненню запальних процесів в суглобах та м'язах.
Спеціально розроблений гель з посиленими магнієвими ефектами.
Застосовується місцево при проблемах з опорно-руховим апаратом, покращує мікроциркуляцію, зменшує набряки. Трансдермально насичує магнієм шкіру, сполучні тканини, м'язи. Допомагає полегшити м'язові болі і спазми, заспокоює суглоби, що болять. До магнієвого мінералу ми додали кілька потужних рослинних екстрактів і ефірних олій.
Супер- гель прискорює рух лімфи і крові в м'язах, нормалізуючи процеси і прискорюючи відновлення.

Метод застосування:
невелику кількість гелю масажними рухами втерти в шкіру. Тепло укутати на 1-2 години. Для професійного використання можна застосовувати гель в останні 2-3 хв масажу.
Компрес: нанести трохи гелю на шкіру, злегка розтерти. Забезпечити теплом на ділянці з компресом на 1-2 години.Cклад: вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, екстракт кінського каштану, екстракт плодів червоного перцю, кокамідопропілбетаін, рицинова олія, гідроксиетилцелюлоза, нікотинова кислота, камфора, камідь ксантану, ефірна олія квітів лаванди, ефірна олія м'яти.
INCI: aqua, magnesium chloride, glycerine, aesculus hippocastanum seed extract, capsicum frutescens fruit extract, cocamidopropyl betaine, ricinus communis seed oil, hydroxyethyl cellulose, niacin, camphor, xanthan gum, lavandula officinalis flower oil, peppermint oil.
Об'єм: 75мл/100г.

*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.