<strong>Бішофіт від виробника</strong> display: table-cell
Бішофіт від виробника
0 800 33 42 49 безкоштовно з всіх номерів (050) 213 50 50 (067) 213 50 50

Графік роботи Call центр:
Пн-Пт: 9 - 20
Сб: 11 - 18
Нд: 12 - 17

ВИКОРИСТАННЯ ПИТНОГО БІШОФІТУ

04.06.2019
ВИКОРИСТАННЯ ПИТНОГО БІШОФІТУ

Бішофіт Полтавський являє собою кристалізовані випарування Стародавнього моря, віком понад 250 млн років, з глибини 2500 м.

На відміну від сучасних хлоридно-натрієвих, стародавні моря були хлоридно-магнієвими. У них зароджувалося життя на планеті. Саме тому хлористий магній (Бішофіт) сприймається організмом як речовина, найближча людському організму. Експериментальні та клінічні дослідження показали, що бішофіт має могутню протизапальну і спазмолітичну дію, впливає на процеси місцевого імунітету через стимуляцію активності фагоцитів, здатен пригнічувати ріст умовно-патогенної флори, ряду грибів і бактерій кишкової групи.

Бішофіт має тонізуючу, адаптогенну дію, нормалізує обмінні й нейровегетативні функції організму. 

При внутрішньому вживанні розчину бішофіту у клінічних дослідженнях доведено ефективність при захворюваннях гастродуоденальної системи, біліарного тракту, сечостатевої та серцево-судинної системи. Є наявність експериментальних даних про протизапальну і гіполіпідемічну дії бішофіту, його здатності запобігати розвитку порушень вуглеводного обміну, а саме діабету, відновлювати біоенергетику клітини, наприклад, мітохондриальне дихання, синтез АТФ тощо. 

Бішофіт має потужний жовчогінний ефект, стимулює апетит, регулює кишкову моторику. Застосовується у якості профілактики жовчнокам'яної хвороби, при лікуванні закрепів, профілактики уролітіазу, у якості магнієвої корекції засвоєння кальцію, профілактиці остеопорозу. Бішофіт має потужний адаптогенний та загальнозміцнюючий ефект. 

Бішофіт Полтавський для внутрішнього використання (питний бішофіт), Добавка дієтична магнієво-мінеральна «Bisheffect» - природне джерело магнію і важливих мікроелементів для внутрішнього застосування. 

Рекомендації щодо споживання: 
- може бути рекомендована в якості додаткового джерела магнію, макро- і мікроелементів (калій, кальцій, йод, бром, селен, мідь, цинк, хром) 
- з метою створення оптимальних дієтологічних умов для магнієвої корекції засвоєння кальцію, загального зміцнення організму і оптимізації функції шлунково-кишкового тракту, опорно-рухової системи, дихальних шляхів, серцево-судинної і нервової системи. 

Бішофіт, основа якого магній, дозволяє з успіхом використовувати його і при порушеннях мінерального обміну, в т.ч. при остеопорозі, ендокринних захворюваннях.

Спосіб приготування (разова доза): розвести 2-5 мл в 200 мл питної води. 
Спосіб застосування: дорослим приймати приготований розчин 3 рази в день за 30 хвилин до прийому їжі. 
Термін застосування: протягом 25-30 днів, при необхідності, подальше вживання (застосування) слід узгоджувати, враховуючи стан па пацієнта та реакцію на бішофіт.  У середньому на курс споживання необхідно ≈ 2 флакони.
При споживанні (застосуванні): перед вживанням обов'язково треба враховувати підвищену чутливість до компонентів продукту, у жінок в період вагітності та лактації, при загостреннях хвороби шлунково-кишкового тракту. Не можна застосовувати препарат як замінник повноцінного раціону харчування. Необхідно приймати тільки в розчиненому вигляді. Не можна перевищувати рекомендовану добову дозу. Бішофіт має проносні властивості. 

__________________

* Використано матеріали «Застосування бішофіту в практиці гастроентеролога та лікаря сімейної медицини. Методичні рекомендації». 2017, Запоріжжя

Мне бишофит помогает от запора. Можно сказать , что только этим и спасаюсь. Принимаю один раз утром натощак
Написати відгук
Рекомендуємо!
Aкція
(8)
224 грн 202 грн
Знижка: 22 грн
Термін придатності3 роки
360 грн
Форма випускускраб Термін придатності3 роки
Aкція
(35)
138 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років
Aкція
(23)
370 грн 333 грн
Знижка: 37 грн
Форма випускупаста Термін придатності3 роки Вага (кг) ≈5,8 кг
62 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років