ВИКОРИСТАННЯ УНІКАЛЬНОГО МІНЕРАЛУ БІШОФІТ ПОЛТАВСЬКИЙ В СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

20.06.2019
ВИКОРИСТАННЯ УНІКАЛЬНОГО МІНЕРАЛУ БІШОФІТ ПОЛТАВСЬКИЙ В СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

Особливу увагу варто приділити місцевому застосуванню Бішофіту Полтавського в ротовій порожнині. Наукові дослідження з клінічної, рентгенологічної, лабораторної ефективності використання Бішофіту в комплексному лікуванні пацієнтів з пародонтитом відомі давно. 

Нові засоби (зубні пасти і ополіскувачі), створені на основі Бішофіту Полтавського, обгрунтовано показані як для щоденного індивідуального догляду за ротовою порожниною, так і на етапах комплексного лікування у стоматолога для пацієнтів з запальними, запально-дистрофічними, ідіопатичними ураженнями пародонту, запальними захворюваннями слизової ротової порожнини різної етіології.

Таке широке застосування стоматологічної продукції на основі Бішофіту Полтавського обумовлено тим, що у своїй структурі вони мають запатентовану формулу, згідно якої, окрім природнього екомінералу, в ній містяться натуральні екстракти петрушки, кори дубу, календули і меду. 

Застосування Бішеффект-паст показано як для догляду за зубами, так і на етапі ранкового пальцевого масажу ясен з втиранням згаданого засобу. За необхідності в разі дискомфорту в ротовій порожнині під час ротових ванночок або полоскань і іригацій Бішофіт-ополіскувач можна розводити водою. Головне, щоб сумарний час контакту ополіскувача зі слизовою ротової порожнини і яснами був не меншим за 3 хвилини.

Розроблені на основі Бішофіту нові засоби індивідуальної гігієни ротової порожнини укріплюють ясна, запобігають утворенню зубного нальоту, карієсу, мають легкий відбілюючий вплив на зуби, особливо у шанувальників кави й цигарок, освіжують подих, зменшують кровоточивість і запалення ясен.

______________

Петрушанко Т.А., доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія" (м.Полтава), голова Полтавського відділення Асоціації лікарів-пародонтологів України, голова ради з питань профілактики захворювань пародонту Асоціації лікарів-пародонтологів України.

очень актуальная статья для меня и всех парадонтозников
Написати відгук
Рекомендуємо!
Кристалічний концентрат Бішофіт Полтавський, 5000 ml (5,8кг)
Знижка 15%
Aкція
(10)
370 грн 314 грн
Ви економите: 56 грн

Об'єм:

1000 мл 1500 г (zip-пакет) 2500 г (zip-пакет) 5000 г (zip-пакет) 5000 мл
Форма випускупаста Термін придатності3 роки Об'єм5000 мл Вага (кг) ≈5,8 кг
62 грн

Об'єм:

100 мл 250 мл 1000 мл
Форма випускурідина Термін придатності5 років Об'єм100 мл
Магнієва олія Bisheffect. Розчин магнієво-мінеральний, 250 ml
Знижка 28%
138 грн 99 грн
Ви економите: 39 грн

Об'єм:

50 мл 250 мл 500 мл
Форма випускурідина Термін придатності5 років Об'єм250 мл
69 грн
Форма випускупаста Термін придатності3 роки Об'єм125 мл