<strong>Бішофіт від виробника</strong> display: table-cell
Бішофіт від виробника
0 800 33 42 49 безкоштовно з всіх номерів (050) 213 50 50 (067) 213 50 50

Графік роботи Call центр:
Пн-Пт: 9 - 20
Сб: 11 - 18
Нд: 12 - 17

ВИКОРИСТАННЯ УНІКАЛЬНОГО МІНЕРАЛУ БІШОФІТ ПОЛТАВСЬКИЙ В СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

20.06.2019
ВИКОРИСТАННЯ УНІКАЛЬНОГО МІНЕРАЛУ БІШОФІТ ПОЛТАВСЬКИЙ В СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

Особливу увагу варто приділити місцевому застосуванню Бішофіту Полтавського в ротовій порожнині. Наукові дослідження з клінічної, рентгенологічної, лабораторної ефективності використання Бішофіту в комплексному лікуванні пацієнтів з пародонтитом відомі давно. 

Нові засоби (зубні пасти і ополіскувачі), створені на основі Бішофіту Полтавського, обгрунтовано показані як для щоденного індивідуального догляду за ротовою порожниною, так і на етапах комплексного лікування у стоматолога для пацієнтів з запальними, запально-дистрофічними, ідіопатичними ураженнями пародонту, запальними захворюваннями слизової ротової порожнини різної етіології.

Таке широке застосування стоматологічної продукції на основі Бішофіту Полтавського обумовлено тим, що у своїй структурі вони мають запатентовану формулу, згідно якої, окрім природнього екомінералу, в ній містяться натуральні екстракти петрушки, кори дубу, календули і меду. 

Застосування Бішеффект-паст показано як для догляду за зубами, так і на етапі ранкового пальцевого масажу ясен з втиранням згаданого засобу. За необхідності в разі дискомфорту в ротовій порожнині під час ротових ванночок або полоскань і іригацій Бішофіт-ополіскувач можна розводити водою. Головне, щоб сумарний час контакту ополіскувача зі слизовою ротової порожнини і яснами був не меншим за 3 хвилини.

Розроблені на основі Бішофіту нові засоби індивідуальної гігієни ротової порожнини укріплюють ясна, запобігають утворенню зубного нальоту, карієсу, мають легкий відбілюючий вплив на зуби, особливо у шанувальників кави й цигарок, освіжують подих, зменшують кровоточивість і запалення ясен.

______________

Петрушанко Т.А., доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія" (м.Полтава), голова Полтавського відділення Асоціації лікарів-пародонтологів України, голова ради з питань профілактики захворювань пародонту Асоціації лікарів-пародонтологів України.

очень актуальная статья для меня и всех парадонтозников
Написати відгук
Рекомендуємо!
Aкція
(7)
224 грн 190 грн
Знижка: 34 грн
Термін придатності3 роки
Aкція
360 грн 306 грн
Знижка: 54 грн
Форма випускускраб Термін придатності3 роки
Aкція
(34)
138 грн 97 грн
Знижка: 41 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років
Aкція
(23)
370 грн 314 грн
Знижка: 56 грн
Форма випускупаста Термін придатності3 роки Вага (кг) ≈5,8 кг
Aкція
(23)
62 грн 50 грн
Знижка: 12 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років