ВИКОРИСТАННЯ УНІКАЛЬНОГО МІНЕРАЛУ БІШОФІТ ПОЛТАВСЬКИЙ В СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

20.06.2019
ВИКОРИСТАННЯ УНІКАЛЬНОГО МІНЕРАЛУ БІШОФІТ ПОЛТАВСЬКИЙ В СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

Особливу увагу варто приділити місцевому застосуванню Бішофіту Полтавського в ротовій порожнині. Наукові дослідження з клінічної, рентгенологічної, лабораторної ефективності використання Бішофіту в комплексному лікуванні паціентів з пародонтитом відомі давно. 

Нові засоби (зубні пасти і ополіскувачі), створені на основі Бішофіту Полтавського, обгрунтовано показані як для щоденного індивідуального догляду за ротовою порожниною, так і на етапах комплексного лікування у стоматолога для паціентів з запальними, запально-дистрофічними, ідіопатичними ураженнями пародонту, запальними захворюваннями слизової ротової порожнини різної етиології.

Таке широке застосування стоматологічної продукції на основі Бішофіту Полтавського обумовлено тим, що в своїй структурі вони мають запатеновану формулу, згідно якої, окрім природнього екомінералу, в ній містяться натуральні екстракти петрушки, кори дубу, календули і меду. 

Застосування Бішеффект-паст показано як для догляду за зубами, так і на етапі ранкового пальцевого масажу ясен з втиранням згаданого засобу. За необхідності в разі дискомфорту в ротовій порожнині під час ротових ванночок або полоскань і іррігацій Бішофіт-ополіскувач можна розводити водою. Головне, щоб сумарний час контакту ополіскувача зі слизовою ротової порожнини і яснами був не меншим за 3 хвилини.

Розроблені на основі Бішофіту нові засоби індивідуальної гігієни ротової порожнини укріплюють ясна, запобігають утворенню зубного нальоту, карієсу, мають легкий відбілюючий вплив на зуби, особливо у шанувальників кави і цигарок, освіжують подих, зменшують кровоточивість і запалення ясен.

______________

Петрушанко Т.А., доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія" (м.Полтава), голова Полтавського відділення Асоціації лікарів-пародонтологів України, голова ради з питань профілактики захворювань пародонту Асоціації лікарів-пародонтологів України.

Не знайдено дописів

Написати відгук