КРАЩІ І НАЙГІРШІ ФОРМИ МАГНІЮ НА РИНКУ СЬОГОДНІ

26.02.2020
КРАЩІ І НАЙГІРШІ ФОРМИ МАГНІЮ НА РИНКУ СЬОГОДНІ

Кращі форми магнію

Цитрат магнію 

Є найпопулярнішою добавкою магнію, ймовірно, тому, що він недорогий і легко всмоктується. Оскільки лимонна кислота є м'яким проносним, цитрат магнію функціонує як допоміжний засіб при закріпах, а також джерело магнію. Це відмінний вибір для людей з проблемами прямої кишки або товстої кишки, але не підходить для тих, у кого є порушення моторної функції кишківника.

Таурат магнію

Кращий вибір добавки магнію для людей з серцево-судинними захворюваннями, оскільки відомо, що вони запобігають аритмії і захищають серце від пошкоджень, викликаних серцевими нападами. Таурат магнію легко абсорбується (магній і таурин стабілізують клітинні мембрани разом), і він не містить проносних властивостей.
Магній малат – відмінний вибір для людей, які страждають від втоми, оскільки яблучна кислота – натуральна фруктова кислота, яка присутня в більшості клітин в організмі – є життєво важливим компонентом ферментів, які відіграють ключову роль в синтезі АТФ і виробництві енергії. Оскільки іонні зв'язку магнію і яблучної кислоти легко руйнуються, магній малат також є високорозчинний.

Гліцинат магнію 

Магній, пов'язаний гліцином, незамінна амінокислота) є одним з найбільш біодоступних і абсорбуємих форм магнію, а також найменш імовірним для розвитку діареї. Це найбезпечніший варіант для виправлення довгострокового дефіциту.

Хлорид магнію

Хоча хлорид магнію містить тільки близько 12 відсотків елементарного магнію, він має вражаючу швидкість поглинання і є найкращою формою магнію для детоксикації клітин і тканин. Крім того, хлорид (не плутати з хлором, токсичним газом) допомагає ниркам і може посилювати млявий обмін речовин.

Карбонат магнію

Ще одна популярна біодоступна форма магнію, яка фактично перетворюється в хлорид магнію, коли вона змішується з соляною кислотою в наших шлунках. Це хороший вибір для людей, які страждають розладом шлунка і кислотного рефлюксу, оскільки він володіє антацидними властивостями. 

Найгірші форми магнію 

Оксид магнію

Окис магнію є найбільш поширеною формою магнію, що продається в аптеках, але вона не є хелатною і має низьку швидкість поглинання в порівнянні з перерахованими вище.

Сульфат магнію

Також відомий як сіль Епсома, є фантастичною допомогою при запорах, але при цьому небезпечним джерелом дієтичного магнію, оскільки передозуватися на ньому дуже просто. 

Глутамат магнію і аспартат магнію

Уникайте цих двох форм магнію повністю. Глутамінова кислота і аспарагінова кислота є компонентами небезпечного штучного підсолоджувача аспартам, і обидва вони стають нейротоксичними, коли не пов'язані з іншими амінокислотами. 

Не знайдено дописів

Написати відгук