МАГНИЙ-АКЦЕНТИРОВАННАЯ РЕАБИЛИТАЦИЯ В СПОРТЕ

06.05.2020
МАГНІЙ-АКЦЕНТОВАНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В СПОРТІ

Чому така актуальна увага до магнію в спорті і спортивній медицині? 

По-перше, високі енергетичні затрати витрачають більшу кількість активатора енергообміну - магнію. Необхідне загальне і локальне (в зонах максимальних навантажень) насичення магнієм. Це досягається як пероральним так і трансдермальним способами. 

По-друге,відбувається підвищена втрата магнію з потом, що загрожує як локальним, так і загальним магнієвим дефіцитом, а вживання стероїдів і кортикостероїдів погіршує всмоктування магнію, замикаючи порочне коло магнієвого дефіциту у спортсменів. 

По-третє, локальна перевитрата і дефіцит магнію призводить до дисплазії м'язово-зв'язкового апарату, що загрожує мікро-надривами зв'язок, мікрокрововиливами м'язів, особливо в зонах максимальних навантажень. Наслідком цього є склерозування, що веде до розриву зв'язок і м'язів, тобто повноцінної травмі. 

По-четверте, магній має протизапальну, розсмоктуючу і метаболічну дію, що необхідно в реабілітації травм і захворювань опорно-рухового апарату. 

Саме завдяки з'ясуванню магній-залежних ефектів пояснюється дія Полтавського Бішофіту, адже в його складі понад 10% іонів магнію, крім того мікро- і ультрамікроелементи - йод, бром, залізо, цинк, марганець, кремній, срібло, селен і багато інших. Саме їх комплекс обумовлює широкі магній-акцентовані ефекти бішофіту в спорті та спортивній медицині. 

Для підготовки до тренувань і змагань можна рекомендувати використання гелю Атлетік для зовнішнього застосування. Також його бажано використовувати після важких фізичних навантажень. При нанесенні на зони максимальних навантажень м'язово-зв'язковий апарат повноцінно адаптується і переносить їх без мікротравм. 

Для поповнення загального рівня магнію в організмі рекомендується насичення магнієм питної води за допомогою Добавки дієтичної магнієво-мінеральної бішофіт Bisheffect. Рекомендована денна норма споживання магнію для дорослої людини покривається 5 мл цієї добавки. 

Рекомендуємо!
370 грн

Об'єм:

1000 мл 1500 г (zip-пакет) 2500 г (zip-пакет) 5000 г (zip-пакет) 5000 мл
Форма випускупаста Об'єм5000 мл Термін придатності3 роки
62 грн

Об'єм:

100 мл 250 мл 1000 мл
Форма випускурідина Об'єм100 мл Термін придатності5 років
138 грн

Об'єм:

50 мл 250 мл 500 мл
Форма випускурідина Об'єм250 мл Термін придатності5 років
69 грн
Форма випускупаста Об'єм125 мл Термін придатності3 роки