<strong>Бішофіт від виробника</strong> display: table-cell
Бішофіт від виробника
0 800 33 42 49 безкоштовно з всіх номерів (050) 213 50 50 (067) 213 50 50

Графік роботи Call центр:
Пн-Пт: 9 - 20
Сб: 11 - 18
Нд: 12 - 17

Питний бішофіт. Добавка дієтична магнієво-мінеральна, 250 ml

В наявності
Чорна п'ятниця! Знижки до 50% на всі товари
До кінця акції залишилось:
Ціна в баллах: 99 балів
Бонусні бали за покупку: 5 балів

Форма випускурідина Термін придатності5 років Об'єм250 мл
132 грн
99 грн
Знижка: 33 грн
Ми виробник
Залиште відгук - отримайте подарунок!
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
 • Про товар
 • Про товар
 • Відгуки (41)
 • Характеристики
 • Інструкції

Застосування Питний бішофіт 250 мл

Рекомендовано дорослим приймати в якості додаткового джерела іонів магнію для загального зміцнення організму, та як засіб, що сприятливо впливає на стан нервової системи та системи травлення.

Лікувальні властивості бішофіту виявилися випадково, коли робітники, що його видобували, намазали розчином руки. На наступний день вони помітили, що суглоби рук менше болять. Бішофіт Питний 250мл:

 • має сильну протизапальну і спазмолітичну дію,
 • надає тонізуючий і адаптогенний ефект,
 • нормалізує обмінні і нейро-вегетативні функції організму,
 • впливає на процеси локального імунітету,
 • здатний пригнічувати ріст умовно-патогенної флори, багатьох грибів і бактерій кишкової групи.

Через присутність широкого спектру макро- і мікроелементів в складі Бішофіту Полтавського, передбачається біохімічний вплив на ферментативну активність. Високий вміст йоду і брому розширює показання до застосування питного бішофіту при захворюваннях щитовидної залози і нервової системи.

Показання до внутрішнього застосування розчину бішофіту Полтавського родовища

 • Хронічний атрофічний гастрит зі зниженою кислотоутворюючою функцією шлунка у стадії нестійкої та стійкої ремісії (К 29.4);
 • Хронічний неатрофічний гастрит з підвищеною та збереженою кислотоутворюючою функцією шлунка у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії (К 29.3; К 29.3*);
 • Хронічні захворювання жовчного міхура у стадії нестійкої та стійкої ремісії (К81.1);
 • Хронічні панкреатити у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії (К 86.1);
 • Хронічні коліти та синдром подразненого кишечнику з наявністю закрепів у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії (K 52; К 59.0);
 • Хронічні пієлонефрити у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії (N 11);
 • Сечокислий діатез у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії (Е10-Е14);
 • Стани, що супроводжуються порушеннями адаптаційних реакцій (F 43).

Фактори, які призводять до загального і локального магнієвому дефіциту:

 • Ішемія (серцево-судинна, церебральна, м'язова)
 • Гіпер-і гіпотонія, аритмія
 • Дискінезії жовчних шляхів і кишечника
 • Цукровий діабет (метаболічний синдром)
 • Неврози і депресії, запаморочення
 • ПМС, невиношування вагітності
 • Судомний синдром, парестезії
 • Дифузні і локальні ревматичні болі
 • Початкові прояви сечо-і жовчнокам'яної хвороби

Провокуючі фактори загального та локального магнієвого дефіциту:

 1. Напружена розумова робота, часті стреси, фізичні і підвищені психо-емоційні навантаження, що вимагають підвищеної витрати магнію для забезпечення нервової і м'язової діяльності
 2. Незбалансоване харчування, захворювання шлунково-кишкового тракту, що порушують надходження магнію
 3. Посттравматичні і запально-дистрофічні вогнища опорно-рухового апарату, що призводять до порушень мікроциркуляції.

Бішофіт для внутрішнього застосування вживається в розведеному вигляді, згідно таблиці (рекомендована денна добова норма 5мл). Застосовувати питну добавку протягом 25-30 днів, при необхідності повторити через 1-2 місяці.

Дозування добавки дієтичної "Bisheffect" 1ml 5ml
Кількість магнію, мг 86 430
Відсоток від денної потреби*, % 21,5 107,5
*рекомендована денна норма споживання магнію для здорової дорослої людини

Методика прийому розчину бішофіту Полтавського родовища при різних захворюваннях:

При хронічному атрофічному гастриті зі зниженою кислотоутворюючою функцією шлунка у стадії нестійкої та стійкої ремісії розчин бішофіту рекомендується пити 3 - 4 рази на день, за 20 - 30 хвилин до їжі. Початкова разова доза складає 2,5 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води, через 2 - 3 дні її доводять до 5,0 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води. Температура води 18 - 25 °С. Воду варто пити повільно, невеликими ковтками. Тривалість лікування складає 24 - 30 днів.

При хронічному  неатрофічному гастриті зі збереженою кислотоутворюючою функцією шлунка у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії розчин бішофіту приймають за 40 хвилин до їжі, З рази на день. Початкова разова доза складає 2,5 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води, через 2 - 3 дні її доводять до 5,0 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води. Температура води 28 — 35 °С. Воду варто пити повільно, невеликими ковтками. Тривалість лікування складає 24 - 30 днів.

При хронічному неатрофічному гастриті з підвищеною кислотоутворюючою функцією шлунка у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії розчин бішофіту призначається за 60 хвилин до їжі, 3 рази на день. Початкова разова доза складає 2,5 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води, через 2 - 3 дні її доводять до 5,0 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води. Температура води 28 - 35 °С. Воду варто пити повільно, невеликими ковтками. Тривалість лікування складає 24 - 30 днів.

При хронічних захворюваннях жовчного міхура у стадії нестійкої та стійкої ремісії розчин бішофіту п’ють у кількості 2,5-5,0 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води, за 40 хвилин до їжі, З рази на день. Температура води 30 - 35°С. Тривалість лікування становить 24 - 30 днів.

При хронічному панкреатиті у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії розчин бішофіту варто пити у кількості 2,5-5,0 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води, за 60 хвилин до їжі, 3 рази на день. Температура води 30 - 35 °С. Тривалість лікування складає 24 - 30 днів.

При хронічному коліті та синдромі подразненого кишечнику з наявністю закрепів у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії розчин бішофіту призначається 3 рази на день, у кількості 2,5-5,0 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води на прийом, температурою 18 - 24 °С. Тривалість лікування складає 24 - 30 днів.

У всіх інших випадках, у тому числі при хронічному пієлонефриті та сечокислому діатезі у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії, а також станах, що супроводжуються порушеннями адаптаційних реакцій, розчин бішофіту призначається за 40 - 60 хвилин до їжі, три рази на день. У перший день лікування доза складає 2,5 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води, через 2 - 3 дні її доводять до 5,0 мл розчину бішофіту, розведеного у 200 мл питної води, температурою 28 - 35 °С. Тривалість лікування складає 24 - 30 днів.

Протипоказаннями до прийому розчину бішофіту Полтавського родовища:

 • Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення (К25 - К26);
 • Синдроми оперованого шлунка (К 91.1);
 • Гострий холецистит різної етіології (К 81.0);
 • Холангіти (К83.0);
 • Загострення запального процесу в підшлунковій залозі (К85);
 • Хронічні ентерити і коліти в стадії загострення важкої форми (К50-К52);
 • Хвороба Крона (К50);
 • Неспецифічний виразковий коліт (К51);
 • Гострі і хронічні вірусні гепатити в стадії вираженої активності (В15 - В19);
 • Злоякісні новоутворення органів травлення (С15 - С26).
 • При індивідуальній чутливості до компонентів продукту, не рекомендується приймати дітям, вагітним, жінкам-годувальницям.

Склад

Розчин природного бішофіту.

Ingredients

Aqua, natural magnesium chloride

Ця стаття містить тільки загальні відомості і не повинна розглядатися в якості заміни рекомендацій лікаря або іншого фахівця в галузі охорони здоров'я. ТОВ Жардін Косметік не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. ТОВ Жардін Косметік не несе відповідальності за зміст інших сайтів, посилання на які присутні на цій сторінці, а також не рекомендує комерційні продукти або послуги, згадані на цих сайтах. Якщо вас турбує стан вашого здоров'я, зверніться до лікаря. *Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.

Відгуки про Питний бішофіт 250 мл від наших покупців

Придбав цей товар Об'єм: 1000 мл
Питний бішофіт саме цього виробника купую вже не вперше. Дуже задоволена якістю. А взагалі, то бішофіт має бути в кожній оселі, бо це кладязь магнію.
Придбав цей товар Об'єм: 100 мл з нами 6 місяців, 1 замовлень
Впервые узнала о лечебных свойствах бишофита в санатории. В санаториях Хмельника его используют для профилактики и лечения очень многих заболеваний. Теперь принимаю его регулярно, а также с радостью советую его всем своим знакомым. Реально восполняет дефицит магния в организме. Улучшает процессы пищеварения, успокаивающе действует на нервную систему. Мне посоветовали пить его в теплом виде по 2 мл 3 раза в день за 20 минут до еды. Так как при дозе 5 мл меня тошнило из-за того, что он имеет активное желчегонное действие. При разовой дозе 2 мл все замечательно.
Придбав цей товар Об'єм: 1000 мл
Дуже задоволена вашою продукцією, все на високому рівні, по-європейські. П‘ю бішофіт 10днів, а вже бачу хороший результат. Буду продовжувати. Вам успіхів!!!!
Придбав цей товар Об'єм: 100 мл
Как то, несколько лет назад пропила курс питьевого бишофита, эффект великолепный! Когда тебе 60 - все болячки уже с тобой подружились... Бишофит - улучшил мне процесс пищеварения, и спишь как младенец, да и в туалет на утро с радостью бежишь. Успокаивает теперь вот покупаю регулярно!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
Придбав цей товар Об'єм: 250 мл
Сегодня получил свой заказ - магниево-минеральная диетическая добавка. Ранее две упаковки уже употребили! Ответственно могу сказать - продукт работает!!! После распаковки бандероли получил приятные эмоции, увидев подарок от компании!!! Очень и очень приятно! Рад сотрудничеству с вами! Берегите себя и будьте здоровы!!! С уважением, Алексей❤
Придбав цей товар Об'єм: 100 мл
На вкус, конечно, на любителя. Но эффект лично у меня такой. Я пью настойку на ночь. Сразу перед сном и меня сразу же вырубает. Пока только начала курс, посмотрю что будет дальше. Маме заказать планирую, у нее частые бессонницы.
Придбав цей товар Об'єм: 100 мл
За оперативную отправку и подарок спасибо.
Жаль только что в описании на сайте вы не подчеркиваете что продукт содержит сахар. Мне нельзя. Причем солидно содержит, больше 40г в 100г. И вообще мне кажется что подобный продукт было бы правильнее производить с заменителем сахара.
Об'єм: 100 мл
Спасибо за отзыв. Мы проверили Ваш заказ. Товар который Вы приобрели - "Питьевой бишофит" не содержит сахара. Скорее всего Вы прочли характеристики к "Питьевому Бишофиту с экстрактами", в котором в действительности есть сахар.
0
0
Придбав цей товар Об'єм: 250 мл з нами 1 місяців, 2 замовленя
Вчера получила свой заказ. Уже попробовала добавку магниево-минеральную. Работает! Только начинайте с 2,5мл в сутки! как советует производитель. Так же приняла ванну с кристаллическим концентратом и с первого раза перестала тянуть мышца, которая беспокоила. Ну а что касается улучшения сна и легкости в ногах-говорить рано. Буду продолжать курс.
.
Придбав цей товар Об'єм: 1000 мл з нами 1 місяців, 1 замовлень
В период международной эпидемии COVID-19 считаю продукцию Украинского производителя просто незаменимым помощником в профилактике (лечении) людей!!! Заказала большой объем для всей семьи. Рекомендую всем знакомым и друзьям. Спасибо Валентине (менеджеру продаж) за отличную работу! Успехов и процветания Бішофіт Полтавський!!! До следующих моих заказов у Вас! Спасибо за качественную продукцию и высококвалифицированные услуги! С уважением Татьяна
Придбав цей товар Об'єм: 250 мл з нами 7 місяців, 3 замовленя
По утрам натощак добавляю по несколько капель в кружку тепло-гарячой воды. Перепетии 2020 года воспринимаются легче, чем относительно спокойные предыдущие года.
Тело перестало включаться во все подряд нервозные ситуации. К вечеру остаются силы.
Написати відгук
4.88 / 5
5 зірок
37
4 зірки
3
3 зірки
1
2 зірки
0
1 зірок
0
Написати відгук

Характеристики Питний бішофіт 250 мл

Призначення:
 • для зміцнення імунітету
 • для ендокринної системи
 • при запорах
 • при сечокислому діатезі
 • при порушенні обміну речовин
 • при порушеннях сну
 • при панкреатиті
 • при пієлонефриті
 • при стресах
 • при хронічних захворюваннях жовчного міхура
 • при хронічному гастриті
Форма випуску:
рідина
Виробник:
ТОВ "ЖАРДІН КОСМЕТІК"
Термін придатності:
5 років
Об'єм:
250 мл

Інструкції для Питний бішофіт 250 мл

Інструкція з використання (Інструкція_по_використанню_питний_бішофіт.pdf, 1,463 Kb) [Завантажити]

Схожі товари
Aкція
(8)
489 грн 244 грн
Знижка: 245 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років
Aкція
(23)
62 грн 50 грн
Знижка: 12 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років
Aкція
(3)
132 грн 99 грн
Знижка: 33 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років
Можливо, вас зацікавить
 • Хіти продаж
 • Новинки
Aкція
(23)
370 грн 314 грн
Знижка: 56 грн
Форма випускупаста Термін придатності3 роки Вага (кг) ≈5,8 кг
Aкція
(34)
138 грн 97 грн
Знижка: 41 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років
Aкція
(16)
78 грн 66 грн
Знижка: 12 грн
Форма випускупаста Термін придатності3 роки Вага (кг) ≈1,2 кг
Aкція
(8)
489 грн 244 грн
Знижка: 245 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років
Aкція
(23)
62 грн 50 грн
Знижка: 12 грн
Форма випускурідина Термін придатності5 років
Aкція
(2)
136 грн 102 грн
Знижка: 34 грн
Термін придатності3 роки
ВИСОКА ЯКІСТЬ ВСІЄЇ ПРОДУКЦІЇ

Контроль якості і безпеки кожного інгредієнта для виробництва продукції, процесів виробництва. Перевірка якості та безпеки готової продукції

ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ ISO 22716

Ефективне управління якістю дозволяє максимально задовольняти потреби клієнтів і грамотно вибудовувати всі робочі процеси

ПОСТІЙНІ СКЛАДСЬКІ ЗАПАСИ

Сертифікати на всі товари. 100% гарантія оригінальності продукції