Про нас

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВИРОБНИКА БІШОФІТ ПОЛТАВСЬКИЙ!

У нас є все для вашої краси і здоров'я:

  • засоби для росту волосся і бездоганної шкіри;
  • дієтичні добавки і засоби по догляду за порожниною рота і зубами;
  • гелі для усунення проблем з опорно-руховим апаратом, варикозу і шпори п'яти;
  • засоби для ванн.

Чому купити бішофіт потрібно саме у нас? 

  • наше виробництво сертифіковане за стандартами ISO 22716: 2007 GMP, що підтверджено сертифікатом № UA 228830 від Bureau Veritas Certification, ISO 9001: 2015-го, ORGANIC (COSMIC: 2014), і ISO 22000: 2007 (ISO 22000: 2005, IDT) - HACCP
  • продукцію під ТМ "Бішофіт Полтавський" ми випускаємо з 2000 року
  • вся наша косметика безпечна для здоров'я
  • бішофіт добутий з глибини 2500м

У нас ви купуєте тільки оригінальну продукцію від виробника ТОВ "Жардін Косметік"! 

Бішофіт Полтавський - природна сіль древнього океану, збережена природою більше 250 мільйонів років на глибині 2500 м! А ви знали, що раніше моря і океани були не хлоридно-натрієвими, як зараз, а хлоридно-магнієвими? Саме у них зароджувалося життя на планеті! Саме хлористий магній людський організм сприймає як правильний мінерал, і саме тому природний хлористий магній (Бішофіт Полтавський) настільки ефективний!

Якщо наш товар виявиться не ефективним для вас - ми повернемо вам витрачені гроші! Продукція Бішофіт Полтавський випускається з 2000 року, мільйони наших споживачів задоволені якістю і рекомендують нас своїм друзям!

Окрім продукції виробництва ТОВ Жардін Косметік (ТМ Бішофіт Полтавський, Bisheffect), в нашому інтернет-магазині також представлені продукти виробництва наших партнерів ТМ Sivash і ТМ Апіпродукт. Це - українські виробники, які також давно представлені на ринку і відомі завдяки постійній якості та користуються повагою споживачів.

Тому, знайомтеся з описами і відгуками і замовляйте корисну продукцію! Ви також можете стати нашим постійним клієнтом, і отримувати продукцію з відчутними знижками;) Ми працюємо для вас по усій Україні! З нами надійно! Хороших покупок!